FHS

Junior Univerzita 2024

Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně zve srdečně všechny děti ve věku od 4 do 15 let na 11. ročník oblíbené Junior Univerzity.

Program letošního ročníku je zasazen do tématiky vědy a objevování, což dětem poskytuje vzácnou příležitost nahlédnout do světa vědecké práce a experimentování. Bohatý program zahrnuje edukační, tvořivé a zábavné aktivity, které připravují studentky a studenti učitelských programů pod záštitou Ústavu školní pedagogiky. Ve spolupráci s ostatními fakultami budou mít možnost děti vyzkoušet praktické workshopy nebo vědecké pokusy, které budou přizpůsobeny věku a zájmům účastníků.

“Juniorka” se koná v termínu 8.–12. 7. 2024, vždy od 7.30 do 16.30 hod. Zájemci mohou své děti přihlašovat nejpozději do 30. 4. 2024 (nebo do naplnění kapacity).  Děti ve věku od 4 do 15 let budou rozděleny do 5 věkových skupin: 4–5 let, 6–7 let, 8–9 let, 10–11 let a jedna skupina instruktorů (12–15 let).

• Cena pro zaměstnance UTB činí 3 200 Kč.
  • Cena pro veřejnost je 3 500 Kč.

Částka zahrnuje obědy, pitný režim, jízdné MHD, vstupy, pojištění, materiály pro tvoření.

Více informací na e-mailu: izakova@utb.cz

Na setkání se těší celý tým Ústavu školní pedagogiky FHS UTB ve Zlíně.