majales

Majáles UTB 2024

Zlín opět ožije hudbou a oslaví příchod jara. Největší studentský hudební festival ve Zlíně, Majáles UTB, proběhne již 3. května v parku před Baťovou vilou. A víte co? Vstup i tento rok je úplně zdarma!

Letošní Majáles slibuje ještě větší dávku zábavy a hudebních zážitků než v minulém roce. Na dvou stagích se představí skvělí interpreti, mezi nimiž nebudou chybět rapper Rest, DJ Wich, hudební duo DJ NobodyListen se zpěvačkou Annet X, slovenská pop-rocková kapela Zoči Voči,nebo třeba skupina Hospodský bordel. Návštěvníci festivalu se mohou také těšit na vítěze celorepublikové hudební soutěže studentských kapel UniBand Contest.

Mimo hudební program bude v areálu připravena food zóna s jídlem všeho druhu, skvělé pivo, chill out zóna a doprovodný program. Nebude chybět ani skákací hrad pro děti a legendární soutěž o Krále a Královnu Majálesu UTB, která je letos o rozšířena i o titul Princ a princezna Majálesu pro středoškoláky.

Před samotným festivalem se návštěvníci mohou zapojit do doprovodných akcí, jako je například týden (22. 4.-26.4.) darování krve v Krajské nemocnici T. Bati. V tento týden není potřeba registrace. Stačí předložit UTB kartičku nebo ISIC.

Majáles UTB je pořádán Studentskou unií UTB a Univerzitou Tomáše Bati. Akce by se nemohla uskutečnit bez podpory Zlínského kraje, statutárního města Zlín, generálního partnera TRINITY BANK a hlavního mediálního partnera Hitrádia Zlín. I právě díky tomu můžeme tvořit tuto akci pro celé studentstvo a zaměstnanstvo ZDARMA.

Pro více informací a aktualit sledujte Majáles UTB na Instagramu, Facebooku a webových stránkách.