ocenění

UTB zazářila na Gaudeamu v Brně

Každý rok se Brno stává epicentrem vzdělávání a inspirace, a to díky Evropskému veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno. Tato událost přitahuje tisíce návštěvníků a nabízí vzdělávacím institucím jedinečnou příležitost prezentovat se a oslovit své budoucí studenty. V rámci veletrhu se každoročně pořádá i tradiční soutěž o nejlepší expozici a my jsme opravdu nadšení, že letošní cena putuje právě k nám do Zlína!

Slavnostní vyhlášení soutěže se uskutečnilo ve středu 1. listopadu v budově rektorátu Vysokého učení technického v Brně, kde po ohlášení třetího a druhého místa již všichni napjatě čekali, kdo si odnese letošní trofej. Vítězem se nakonec stala právě Univerzita Tomáše Bati.

Porota složena ze středoškolských návštěvníků skrytě hodnotila nejen vizuální stránku výstavní expozice, ale také schopnost studentů komunikovat s veřejností a poskytovat detailní informace o nabízených studijních programech a studentském životě.

„Jsem opravdu pyšná na celý marketingový tým i na naše studenty, kteří jsou pro naši expozici stěžejní. Všichni odvedli vynikající práci. Je to už podruhé, co jsme získali nejvyšší ocenění našeho veletržního stánku a věřím, že ne naposled,” komentovala skvělý výsledek kancléřka univerzity, Ing. Andrea Kadlčíková.