utb

Rektor navštívil děti v univerzitní školce

Jako každý rok před Vánoci, tak i letos, navštívil  v pondělí 11. prosince Univerzitní mateřskou školku  Qočna rektor prof. Milan Adámek, společně s prorektorkou pro vnitřní a vnější vztahy dr. Martinou Juříkovou, kvestorkou Ing. Silvií Vodinskou a dalšími zástupci UTB.

„Setkání všech dětí včetně zaměstnanců školky se uskutečnilo v  Dešťové třídě.  Během této návštěvy jsme si všichni společně zazpívali koledy, navodili jsme si tu správnou vánoční atmosféru a popřáli si navzájem krásné svátky. Na závěr připravil pan rektor pro děti milé překvapení. Ukázal jim sokola stěhovavého, se kterým sám pravidelně cvičí,“  řekla ředitelka UMŠ Mgr. Hana Forstová. Děti dostaly od vedení UTB dárky v podobě knížek, samy na oplátku namalovaly a předaly obrázky.