utb

Reprezentační ples UTB 2024

V páteční večer, 16. února 2024, se v Kongresovém centru ve Zlíně odehrál již XXII. Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati. Tématem letošního ročníku bylo “Když bohové tančí”, které se stalo magnetem nejen pro studenty a studentky, ale také pro zaměstnance univerzity a širokou veřejnost. Všichni se tak ocitli na jedinečném dobrodružství na hoře Olymp, kde se podobná slavnost odehrává pouze jednou za tisíc let.

Celým večerem provázel moderátor, herec a syn boha Herma, Milan Peroutka, který svým šarmem a energií vdechl události jedinečnou atmosféru. A co vlastně program? Již při příchodu do foyer měli hosté možnost si vychutnat hudební vystoupení harfistky z Musica Angelica Zlín.

Slavnostní zahájení plesu pak bylo korunováno světelnou show od skupiny Aliatrix, což vytvořilo dokonalou atmosféru pro proslov rektora prof. Mgr. Milana Adámka, Ph.D., který všem přítomným popřál nezapomenutelný večer plný radosti a tance.

Na podium se po celou dobu střídala úchvatná hudba kapely Prestige Symphony Orchestra a energické vystoupení kapely SIMPLY THE SHOW. O výtečné občerstvení se pak starala samozřejmě univerzitní menza, ať už šlo o pochoutky nebo osvěžující nápoje.

Na programu nechyběla ani bohatá tombola, ukázka společenských tanců včetně výuky řeckého tance Sirtaki proslaveného oscarovým filmem Řek Zorba, fotokoutek a půlnoční překvapení. Program byl zkrátka nadupaný od samého začátku.

Reprezentační ples UTB tak skončil až v ranních hodinách, přičemž účastníci opouštěli Kongresové centrum s úsměvem na tváři a s pocitem, že to bylo BOŽÍ.

Na fotografie ze zimního bálu se můžete podívat v galerii.