Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
FAME
Fakulta managementu a ekonomiky

Podnikání a ekonomika podniku

Fakulta: Fakulta managementu a ekonomiky Program: Ekonomika podniku a podnikání Specializace: Podnikání a ekonomika podniku Forma: Prezenční, Kombinovaná Typ: Magisterské Jazyk: Čeština

Láká tě rozvoj nových projektů? Jsi kreativní? Chceš se pustit do vlastního podnikání a potřebuješ komplexní znalosti v neustále se měnícím světě? V tom případě je pro tebe specializace Podnikání a ekonomika podniku tou správnou volbou.

V této navazující specializaci dochází k prohlubování manažerských schopností orientovaných na projektování nových podnikatelských projektů, podnikové řízení a ekonomiku podniku, budete se učit řídit podnik stejně jako své vlastní podnikání. Specializace reflektuje aktuální problémy turbulentního světa a připravuje univerzální specialisty pro 21. století. Studijní výzvou pro vás bude prozkoumat hlubší podstatu podnikání a fungování podniků. Při tomto zkoumání se možná budete inspirovat přírodou, možná budete překvapeni blahodárným vlivem inovací a možná také zpozorujete zvláštní význam IT technologií, které usilovnost nahrazují chytrostí.

V rámci studia budete studovat minimálně jeden odborný předmět v angličtině.

Na jaké předměty se můžete těšit?

Kromě všeobecných ekonomicko-manažerských předmětů se můžete těšit na specializační předměty:

Každý studijní plán je doplněn nabídkou povinně volitelných předmětů, jejichž výběrem je možno se dále profilovat ve studované oblasti.

Čím budete a kde najdete po studiu uplatnění?

  • Podnikatel
  • Korporátní zaměstnání – manažer, specialista controller, podnikový ekonom, finanční manažer, projektový manažer
  • Zaměstnanec v oblasti rozvoje nových podnikatelských projektů
  • Zakladatel a tvůrce firem
  • Práce ve výzkumných institucích
  • Poradce a konzultant

Fakulty a součásti

Zavřít