FMK
Fakulta multimediálních komunikací

Digitální design

Fakulta: Fakulta multimediálních komunikací Program: Multimédia Specializace: Digitální design Forma: Prezenční Typ: Magisterské Jazyk: Čeština

Výuka je zaměřena na kritickou reflexi současných trendů, přístupů a neustále se vyvíjejících technologií v digitálním designu i příbuzných oblastech. V různorodých zadáních studenti rozvíjí své schopnosti adaptace nových možností v rámci svých projektů. Šíře zadání nabízí prostor pro vývoj a inovace digitálních produktů s vysokou přidanou hodnotou, ale i pro experimenty s přesahem do volného umění. Cílem výuky je individuální rozvoj studenta ve vybraných oblastech (dovednostech) zaměření, jež identifikoval v průběhu bakalářského studia. Absolventi by měli působit jako svébytní, originální autoři v rámci vlastní praxe nebo v kreativním týmu studia, popř. agentury.

Na jaké předměty se můžete těšit?

• Ateliér digitálního designu
  • Současné tendence v digitálním designu
  • Webové a mobilní aplikace
  • Figurální kresba
  • Environmentální trendy ve vizuálním umění
  • Současné výtvarné umění

Čím budete a kde najdete po studiu uplatnění?

• Vlastní studio / freelance
  • Digitální / reklamní agentura