Ateliér Animovaná tvorba

Dýcháme animací – nadechněte se s námi!

animat_kuk_obrazek.jpg

Pro všechny z vás, kteří byste rádi s námi někdy tvořili, jsme uspořádali den, kdy vám představíme ateliér, řekneme vše, co potřebujete vědět. Ukážeme, jak a co se u nás učí. A v neposlední řadě si spolu sedneme nad tím, jak se co nejlépe chystat na přijímací zkoušky. 

Přijeďte za námi do Zlína nakouknout! Animat KUK! se odehraje v sobotu 9. dubna od 10. hodiny v prostorách našeho ateliéru. Pokud chcete vědět více, zeptejte se (gregor@fmk_utb_cz).


Jsme Animat.

Tvořivost.
Hra.
Dřina.
Podstatou Ateliéru Animované tvorby je příběh. Příběh a jeho hrdinové, kteří jej vypráví. Tvorba každého animovaného filmu nás učí trpělivosti, nutí nás hledat stále nové způsoby, jak dát našim představám a myšlenkám adekvátní podobu. Uvědomujeme si, že každý detail animace umí beze slov sdělit mnohé, a snažíme se studenty ateliéru vést k co nejfunkčnějšímu výsledku.
Animace je hra plná fantazie, která by měla bavit nejen diváka, ale i svého autora. Je však nutné, aby se studenti sžili se základními principy (výroby) filmové tvorby. Protože i fantazie potřebuje řád. Na něm pak mohou stavět nápady a oživovat své vlastní příběhy.

Můžete se podívat na naše samostatné webové stránky.

Pokud chcete sledovat dění uvnitř i kolem našeho ateliéru, navštivte stránky na Facebooku.