promoce

Čerstvé absolventy čekají slavnostní promoce

Začátek prázdnin je na naší univerzitě tradičně obdobím konání slavnostních promocí. Nejinak tomu bude i letos. Slavnostní chvíle spojené s ukončením studia a převzetím diplomů si v červenci užijí absolventi tří fakult UTB. Další si na slavnostní okamžiky počkají na konec srpna nebo září.

Jako první zahájí promoce Fakulta humanitních studií, a to ve dnech 7.9. 7. 2021, v sídle fakulty na Štefánikově ulici ve Zlíně. Naváže na ně Fakulta technologická s promocemi ve dnech 12.13. 7. 2021 v Kongresovém centru Zlín a Fakulta aplikované informatiky 15. 7. 2021, tamtéž.

Další fakulty připravují promoce na srpen a září (27. 8. 3. 9. 2021 Fakulta managementu a ekonomiky) v Kongresovém centru Zlín. Fakulta multimediálních komunikací uspořádá promoci na platformě Baťova institutu 14/15, a to 18. 9. a 19. 9. 2021. Také Fakulta logistiky a krizového řízení zvolila pro slavnostní promoce venkovní prostor, a sice nádvoří Reduty v Uherském Hradišti. Absolventi si tam převezmou diplomy ve dnech 24. a 25. 9. 2021.

Všem absolventům srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů!