Rozsvícení univerzitního stromečku i letos z pohodlí domova

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně společně se Studentskou unií UTB pořádají v úterý 7. prosince 2021 v 16:30 hodin tradiční Rozsvícení vánočního stromečku. Slavnostní rozsvícení bude stejně jako v loňském roce streamováno na sociálních sítích, takže jej budou moci studenti a zaměstnanci sledovat z pohodlí domova. Dílničky pro děti proběhnou na platformě MS Teams.

Stromeček rozsvítí rektor univerzity prof. Ing. Vladimír Sedlařík, Ph.D. a prezident Studentské unie Mgr. Adam Utíkal. Sváteční atmostéru svým zpěvem umocní Žaneta Doleželová, a poté přijde na řadu doprovodný program na platformě MS Teams ve formě dílniček a aktivit (nejen) pro děti, například zpívání koled či návštěva Mikuláše, čerta a anděla. Během celého dne se budou moci zájemci zapojit do vánoční soutěže o hodnotné ceny na instagramovém profilu SU.

Odkaz k přihlášení na doprovodný program a bližší informace naleznou návštěvníci akce na Facebooku a Instagramu univerzity a Studentské unie.

Připojte se také, společně se svými dětmi nebo vnoučaty. Těšíme se na Vás!