FMK

Vernisáž projektu Život není zebra

Srdečně Vás zveme na slavnostní vernisáž projektu Život není zebra. Budeme se na Vás těšit v pondělí 15. 4. 2019 v 18.00 ve Zlínském klubu 204.

Našim cílem a přáním je široké veřejnosti ukázat, že ne vždy jde vše podle plánů a život není jen černobílý. Proto představujeme neziskové organizace ze Zlínského a Trenčínského kraje, které upozorňují na problémy kolem nás a pomáhají tam, kde je třeba.

Tématem tohoto ročníku je “Všichni (ne)nosí barevné brýle”. A co si pod tím představit? Říká se, že mladí lidé vidí svět černobíle, zamilovaní se na svět dívají přes růžové brýle a jiní nosí brýle sluneční, pod kterými skrývají, že svět nevidí vůbec. Každý svět vnímáme nějak jinak a pro vzájemné pochopení a úctu je důležité si svoje brýle občas sundat a půjčit si je navzájem.

Projekt je pořádán studenty Fakulty multimediálních komunikací ve Zlíně ve spolupráci s univerzitou v Trenčíně.

Těšíme se na Vaši účast.

Organizátoři projektu Život není zebra.