ples utb

XXII. Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati

Vážení zaměstnanci, milé studentky, milí studenti, chcete poznat, jaké to je, KDYŽ BOHOVÉ TANČÍ? Přijďte s námi 16. února 2024 protančit nezapomenutelný XXII. Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati do Kongresového centra ve Zlíně.

Těšit se můžete na božský doprovodný program i s půlnočním překvapením, skvělé jídlo a samozřejmě pití. Celým večerem bude provázet herec, zpěvák a moderátor Milan Peroutka a k tanci zahraje Prestige Symphony Orchestra a kapela SIMPLY THE SHOW. Oblečte se do odstínů zelené, zlaté a bílé a užijte si jedinečnou plesovou atmosféru!

Ať už jste tedy smrtelník, polobůh nebo samotný Zeus, o ples pod Olympem, který se koná jednou za tisíc let, nemůžete přijít. Vstupenky budete moci zakoupit již od pondělí 29. ledna 2024 v budově rektorátu (U13), a to ve třech variantách: na stání za 350 Kč, na sezení ve druhém patře za 500 Kč a na sezení s rautem v hlavním sále za 750 Kč. (pozn. Platba za vstupenky je možná pouze v hotovosti.)

Prodejní časy:
Po-Čt: 9:00-16:00
Pá: 9:00-12:00

A jak si zkrátit čekání na ples? Připravili jsme si pro vás hned dva doprovodné programy.

• 30. 1. 2024 od 18:30 – Dionýsova škola šumivého vína ve spolupráci se Světem bublin a následné božské karaoke na U7 (nutná rezervace, poplatek 380 Kč za osobu, platba na místě v hotovosti)
  • 8. 2. 2024 od 18:30 do 22:00 – Apollónova škola společenského tance (nutná rezervace, poplatek 300 Kč za osobu, platba na místě v hotovosti)

Pro více informací nezapomeňte sledovat facebookovou událost sociální sítě Studentské unie a Univerzity.

Těšíme se na vás!