Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Archiv výběrových řízení

Referent/ka Mezinárodního oddělení UTB

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Referent/ka Mezinárodního oddělení UTB.

Požadavky:
  • VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • komunikativnost a empatie
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • organizační schopnosti
  • schopnost a ochota pracovat v mezinárodním prostředí
  • znalost dalšího jazyka výhodou
Náplň práce:
  • komplexní administrace agendy výměnných studijních programů, zejména programu Erasmus+ na UTB (studijní pobyty a pracovní stáže přijíždějících studentů)
  • příprava podkladů pro výplatu stipendií zahraničním studentům
  • správa obsahu www stránek Mezinárodního oddělení UTB
  • spolupráce se studentskými organizacemi na UTB poskytujícími podporu zahraničním studentům
Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost dalšího vzdělávání i v zahraničí, univerzitní školka)
Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Termín nástupu: ihned/dohodou
Druh pracovního poměru: plný úvazek (40 hod. týdně)

Motivační dopis spolu s profesním životopisem zasílejte do 4. 6. 2018 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
Nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu: personalni@utb.cz.

Fakulty a součásti

Zavřít