Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Archiv výběrových řízení

Výzkumný pracovník Junior FT – Itálie

Proděkan Fakulty technologické UTB ve Zlíně

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Výzkumný pracovník – junior pro mobilitu v rámci OP VVV výzvy „Mezinárodní mobilita výzkumných pracovníků UTB ve Zlíně“

Cílová země: Itálie

Náplň práce/popis mobility:

Výzkumná činnost v oblasti zpracovatelských procesů

Pracovník, který chce absolvovat mobilitu, musí odůvodnit potřebnost realizace mobility a relevanci výběru ke konkrétnímu pracovišti (fakulta, ústav, laboratoře atp.), kde bude mobilita realizována, mimo jiné na základě popisu plánovaných výzkumných aktivit v rámci mobility včetně popisu vazby na výzkum prováděný výzkumným pracovníkem před realizací mobility. Na pracovníka jsou kladeny následující požadavky.

Požadavky:
  • Ukončené VŠ vzdělání ve studijním oboru procesní inženýrství min. v magisterském stupni studia doložené kopií VŠ diplomu
  • D. student technického oboru se zaměřením na procesní inženýrství (doloží doporučení školitele a potvrzení o studiu) nebo post-doc působící v oblasti procesního inženýrství do 7 let od udělení titulu Ph.D. (bude patrné z kopie diplomu)
  • Předchozí zkušenost se zpracovatelskými procesy včetně návrhu zpracovatelských zařízení
  • Pracovní nasazení, morální bezúhonnost, schopnost samostatné odborné práce
  • Doložení souhlasu přijímajícího pracoviště s mobilitou – souhlasné stanovisko zahraničního mentora s realizací a programem stáže včetně souhlasu s její délkou a strukturou (celkem 6 měsíců)
  • Doložení způsobilosti zahraničního mentora (výpočet H-Indexu (min 8,5); podíl na min 1 mezinárodním či národním grantu v roli řešitele či spoluřešitele nebo publikační činnost min 3x za posledních 5 let dle WoS či Scopus)
  • Odborný životopis v angličtině doplněný o motivační dopis
  • Vynikající znalost angličtiny vyplývající z životopisu (stáže, odborné články v angličtině, řešení zahraničních projektů, účast na zahraničních konferencích apod.)
  • Stručný popis zamýšlených vědeckých aktivit a harmonogram mobility (6 měsíců)
  • Jedna povinná účast na workshopu, semináři či mezinárodní konferenci během mobility. – Může se jednat o akci organizovanou jinou než hostující institucí. V případě, že akce bude organizována hostující institucí, musí se jednat o mezinárodní akci.
  • Mobilita musí být zahájena bezodkladně po vydání kladného stanoviska komisí
  • Po návratu z mobility je povinná tzv. 6měsíční návratová fáze na UTB ve Zlíně, po kterou musí být pracovník zaměstnán min. na úvazek ve výši 10%.
  • Během návratové fáze prezentace výsledků formou semináře/workshopu
  • Spolupráce s finančním manažerem, tj. zpracování vstupních podkladů pro reporting
Nabízíme:
  • Pracovní smlouva na plný úvazek po dobu trvání mobility v délce 6 měsíců, v rámci návratové fáze úprava této smlouvy dle domluvy
  • Finanční ohodnocení dle podmínek výzvy pokrývající náklady na pobyt v zahraničí
  • Spolupráci s významnou zahraniční výzkumnou organizací
  • Získání zahraničních pracovních zkušeností, podporu při rozvoji vědecké kariéry
Kontakt:

V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete všechny výše uvedené požadavky, zašlete  dokumenty uvedené v požadavcích elektronicky pod značkou „VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK – JUNIOR OP VVV Itálie“ nejpozději do 03. 04. 2019 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu personalni@utb.cz.

Nejvhodnější uchazeč bude vybrán odbornou komisí.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Fakulty a součásti

Zavřít