Centrum pro studenty se specifickými potřebami

Studovna

Studovna pro studenty se specifickými potřebami se nachází ve 3. patře Knihovny UTB. Je vybavena kompenzačními pomůckami a programovým vybavením, které ulehčí práci se studijními materiály.

Pravidla pro rezervaci a používání studovny pro studenty se specifickými potřebami platné pro zaměstnance a studenty UTB:

1. Před využitím studovny se nahlaste službě u pultu ve 3. patře.
  2. Rezervace studovny slouží k blokaci na určitý časový interval konkrétní osobou.
  3. Studovna se rezervuje od pondělí do pátku po otevírací dobu knihovny.
  4. Aktuální stav rezervací najdete v kalendáři, aktualizace se provádějí v otevírací dobu knihovny vždy v 8.00.
  5. Rezervace se přijímají minimálně den předem na e-mailu: mojestudovna@k.utb.cz
  6. Při zasílání e-mailu uvádějte datum rezervace, časový interval, kontaktní osobu. Pokud rezervujete studovnu u pultu ve 2. nebo 3. patře, zanechte na sebe kontaktní e-mail.
  7. Minimální délka rezervace je 60 minut.
  8. Rezervace je zpoplatněna sazbou 40 Kč za hodinu a místnost. Za celodenní rezervaci učebny je účtováno 400 Kč. Platba se provádí v hotovosti u pultu ve 2. patře oproti pokladnímu dokladu.
  9. Studenti se specifickými potřebami mají rezervaci zdarma.
  10. Pokud je studovna volná a není na daný čas rezervovaná, je možné ji využívat i bez předešlé rezervace.
  11. Výjimku z pravidel povoluje ředitel knihovny.

Pokud si nevíte rady, zeptejte se našich zaměstnanců:

Rezervace studovny pro studenty se specifickými potřebami

E-mail: mojestudovna@k.utb.cz