FHS Sharon McCulloch

Critical Approach to Scholarly Sources – pozvánka na přednášku a workshop

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně vás zve na online přednášku a workshop zaměřující se na práci s vědeckými zdroji, ústní projev a dovednosti vyjadřování se v anglickém jazyce v prostředí mezinárodních vědeckých konferencí.

Dne 12. 10. 2021 proběhne přednáška, na kterou dne 13. 10. nebo 14. 10. naváže prakticky zaměřený workshop, v rámci něhož budete mít možnost procvičit si mluvenou akademickou angličtinu pod vedením rodilé mluvčí Dr. Sharon McCulloch. Prosím, abyste si vybrali jeden z nabízených termínů.

Přednášející, Dr. Sharon McCulloch z univerzity v Lancasteru, The School of Language and Global Studies at the University of Central Lancashire, nabízí účastníkům workshopu také další konzultace dle jejich registrace a časových možností.

Deadline pro registraci na přednášku je 10. 10. 2021. Registrujte se zde.
Deadline pro registraci na workshop je 3. 10. 2021. Registrujte se zde.

Více informací najdete v přiložené pozvánce zde.