FHS

Den zdraví pro děti zaměstnanců UTB

Máte soutěživé děti, které se chtějí navíc dozvědět, jak chránit a podporovat svoje zdraví, zajistit první pomoc a strávit den plný her a soutěží v týmu s ostatními dětmi?

Tak neváhejte přihlásit děti na Den zdraví, který se koná 24. 8. 2022 od 8–16 hodin v prostorách Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně (budova U18) a v jejím blízkém okolí (park).

Děti ve skupinách povedou studentky, budoucí všeobecné zdravotní sestry, pod dohledem akademických pracovníků Ústavu zdravotnických věd, FHS UTB ve Zlíně. Pro účastníky této akce je zdarma zajištěn pitný režim, svačiny a teplý oběd. Bližší pokyny k organizaci Dne zdraví Vám budou zaslány na e-mail po přihlášení dítěte, a to minimálně 10 dnů před zahájením akce. V každém případě plánujeme herní aktivity, proto je děti vhodné vybavit pohodlnou sportovní obuví a oblečením.

Přihlášky zašlete nejpozději do 30. 6. 2022 na uzv@fhs.utb.cz.