studium

Slavnostní promoce posluchačů Univerzity třetího věku

Po dvouleté pauze měli posluchači Univerzity třetího věku (U3V) opět možnost osobně převzít osvědčení o absolvování studia. Slavnostní obřad proběhl 28. 6. 2022 v nově zrekonstruované aule Academia centra na Mostní ulici ve Zlíně.

Ceremoniálu, který se svým průběhem podobá promocím studentů bakalářských, magisterských a doktorských programů, se letos zúčastnilo 70 absolventů. Osvědčení si převzali posluchači nejrůznějších studijních oborů U3V, především pak oborů Psychologie pro 3. věk a Člověk a právo ve společnosti. Slavnostní událost obohatila výstava obrazů studentů výtvarného oboru U3V umístěná v přilehlém foyer univerzitní auly. Absolventy svojí účastí podpořila i místopředsedkyně Správní rady Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně PaedDr. Alena Gajdůšková. Tečkou za promocemi i celým akademickým rokem bylo temperamentní pěvecké vystoupení posluchačky U3V paní Lenky Kadeřábkové.