udržitelnost

SWAP – Zpomalme fast fashion

Máte doma nepoužívané kousky oblečení, bot nebo super knížky, co jen zabírají místo? Dejte jim druhý život a swapněte je v rámci Evropského týdne udržitelnosti na UTB.

SWAP představuje moderní alternativu k tradičnímu nakupování, kde můžete darovat nepoužívané předměty a výměnou si vybrat nové, které vás zaujmou.

Akce proběhne 25. (8–18 hod.) a 26. září 2023 (8–16 hod.) ve foyer Auly UTB v budově U2 Fakulty managementu a ekonomiky.

Co přinést?

• Oblečení
  • Knihy
  • Menší předměty (tašky, dekorace do bytu, šperky, sportovní vybavení, hry atd.)

Je důležité, aby vše, co přinesete, bylo v dobrém stavu a oblečení bylo vyprané, přesně tak, jak byste jej darovali svému kamarádovi nebo kamarádce. Předměty můžete přinést do 26. září do 12 hodin.

Přijďte podpořit udržitelný životní styl! Těšíme se na vás 🙂