UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
pozvánka

Baťova manažerská škola

Srdečně vás zveme kurz Baťovi manažerské školy, který se bude konat v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve dnech 29. a 30. listopadu 2018. Přijďte se inspirovat, propojovat a sdílet na další, již 15. běh kurzu s významnými osobnostmi podnikatelského světa. Tentokrát je Baťova manažerská škola zaměřena na dnes aktuální a velmi často skloňované téma Spolupráce a sdílení jako cesta k prosperitě firmy.

Žijeme ve světě propojování věcí a lidí. Rychlost, se kterou přichází změny do našich životů a podnikání, šokuje víc, než změny samotné. A to přitom žijeme v nejpomalejší době, jakou si umíme představit v porovnání s tím, co přichází. Již nedokážeme soustředit všechny potřebné znalosti v jedné organizaci. Na inovace již nestačí interní projektové týmy, ale otevřené sítě, které přesahují hranice podniků. Potřebujeme propojovat odborníky z různých oborů, propojovat organizace mezi sebou, ale také školy a studenty. Propojení vznikají mezi velkými korporacemi, které se chtějí zbavit zlozvyků dinosaurů a malými firmami, kde někdy zase chybí infrastruktura, zdroje anebo znalosti. V budoucnosti nebudou úspěšní Ti, co slepě kopírují a napodobují úspěšné, ale Ti, kteří najdou odvahu, kreativitu a vytrvalost hledat svoji vlastní cestu. (Ján Košturiak)

Kromě Jána Košturiaka, známého inovátora a konzultanta, se můžete těšit na:

Milana Zeleného, nejcitovanějšího českého ekonoma,

Jana Maška, úspěšného inovátora a duchovního otce sítě Red Button,

Gabrielu Culík Končitíkovou a Pavla Veleva, známé popularizátory baťovských principů řízení.

Navíc program v Baťově vile bude v tomto běhu novinkou a zpestřením.

Dopřejte si chvilku pro sebe a přijďte ideálně i se svými kolegy a přáteli k nám.

www.batovaskola.cz

Fakulty a součásti