akce

Busfest se znovu prožene zlínskými ulicemi

Už po čtrnácté se ve Zlíně tento pátek 21. dubna uskuteční jedinečný multižánrový hudební festival Busfest. Pořádají ho studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.  DJské sety i kapely nabídne letos na třech linkách zlínské MHD.

Studentský festival Busfest každoročně nabízí netradiční zážitek pro cestující městskou hromadnou dopravou. Autobusy se totiž během jednoho odpoledne promění v koncertní parkety.

Letos se v záři reflektorů projedou ulicemi Zlína například rapper Forgen, cabaret-punková kapela Franc Alpa nebo DJ Karlito. „Ale protože hudby není nikdy dost, v parku u Baťovy vily i na afterparty na Svahu Zlín to roztočí další hudební esa,“ uvádí manažer festivalu Lukáš Faksa.

Afterparty bude patřit Dzetymu, Yannickovi a dalším. Park u Baťovy vily roztančí v rytmech Dj Denkys & Mick Jaeger.

Festival otevírá své brány již v 15:00, první autobusy vyjíždí v 18:00. Afterparty začíná ve 21:30.

Na festivalu se mi líbí, že jsou žánry rozděleny do jednotlivých busů a můžu si koncert užít až třikrát,“ hodnotí festival student Václav, dlouholetý fanoušek festivalu. Nikdo se tak nemusí obávat, že mu jeho oblíbenec ujede. Program je připraven i mimo paluby autobusů. Doprovodný program, odpočinková zóna, dobré jídlo a pití tak navodí správnou festivalovou atmosféru. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut

Pro více aktuálních informací sledujte Facebook, Instagram, či  webové stránky.