veletrh práce

Business Day 2022 – Veletrh pracovních příležitostí na UTB

Dne 1. 11. proběhl v Univerzitním a kongresovém centru Veletrh pracovních příležitostí – Business Day 2022. Jednalo se již o devátý ročník této akce a po dvou leté pauze byl opět „naživo“.

Studentům a absolventům UTB se prezentovalo 79 firem a institucí z nejrůznějších oblastí. Mezi vystavujícími najdeme v letošním roce výrobní firmy, finanční instituce, marketingové společnosti, firmy z oblasti IT a telekomunikací, logistické firmy, zdravotnické či neziskové organizace i organizace veřejné správy. Kromě tradičních vystavovatelů jako Trinity Bank, Continental Barum, Bosch či Greiner, přijela na UTB i řada nových, např. Notino, Autocont, Lidl, Ovečkárna, Solitea aj. Veletrh navštívilo přes 2 000 návštěvníků.

Firmám děkujeme za účast a za zajímavé pracovní nabídky pro naše studenty a absolventy.

Příští rok se těšíme na UTB na shledanou.

Více informací a přehled všech firem naleznete na businessday.utb.cz.