veletrh práce

Business Day 2023 – Veletrh pracovních příležitostí po roce znovu na UTB

Dne 31. 10. 2023 se uskuteční již desátý ročník veletrhu pracovních příležitostí – Business Day 2023. Studentům a absolventům Univerzity Tomáše Bati se představí rekordních 86 firem a institucí z nejrůznějších oblastí.

S ohledem na široké zaměření studijních oborů na UTB, jsou mezi vystavujícími průmyslové firmy, finanční instituce, marketingové společnosti, firmy z oblasti IT a telekomunikací, logistické firmy, zdravotnické či neziskové organizace i orgány veřejné správy. Kromě tradičních vystavovatelů jako Trinity Bank, Continental Barum, Greiner, přijede na UTB i řada nových, např. Amazon, Dachser, H&M, VZP, Excalibur Army aj.

Akce se uskuteční v Univerzitním a kongresovém centru Zlín v čase od 9 do 15 hodin.

Více informací a přehled všech firem naleznete na webu businessday.utb.cz.

Těšíme se na Vás!

Jak vypadal minulý ročník? ?