festival

Culturea 2019 | Island a Mexiko

V sobotu 6. dubna 2019 se od 10 hodin ve 14|15 Baťově Institutu ve Zlíně koná sedmý ročník cestovatelského festivalu Culturea, který pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Návštěvníkům nabídne celodenní program v podobě přednášek, workshopů, ochutnávek specialit, hudby a tance. To vše se zaměřením na letošní země festivalu – Island a Mexiko.

Milí cestovatelé,

rádi bychom Vás pozvali na sedmý ročník cestovatelského festivalu Culturea, který se koná 6. dubna 2019 od 10 hodin ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU ve Zlíně.

Můžete se těšit na celodenní blok tematických přednášek. A to je teprve začátek. Připraveny budou ochutnávky specialit islandské a mexické kuchyně a další inspiraci pro své vaření načerpáte u mexické live cooking show. Součástí festivalu jsou také rukodělné workshopy, na kterých si budete moci zkusit tvorbu tradičních výrobků, které se stanou vzpomínkou na den festivalu.

Večer proběhne v rytmu tance a hudby. Taneční škola Starlight potěší svým workshopem milovníky latinskoamerických tanců. V tanci bude možné pokračovat i po workshopu, celý festival svým vystoupením zakončí kapela Mariachi Espuelas, která je známá svým působením ve westernovém městečku v Boskovicích.

Možná si říkáte, že vstupenka na festival s takovým programem musí stát jako celá dovolená. Opak je ale pravdou, protože v předprodeji to u nás máte za 99 Kč!

Více informací o festivalu a vstupenkách naleznete na www.culturea.cz a na facebookové události.

Těšíme se na vás!