FHS

Den zdraví pro děti zaměstnanců UTB

Vážené kolegyně a vážení kolegové, hledáte pro své ratolesti program na letní prázdniny? Využijte nabídku Fakulty humanitních studií, která v srpnu přichystala pro děti zaměstnanců Univerzity Tomáše Bati celodenní zábavu. Kromě her a soutěží se děti naučí, jak chránit a podporovat svoje zdraví a vyzkouší si, zda dokáží správně zajistit první pomoc.

Den zdraví se uskuteční 22. 8. 2023 od 8 do 16 hodin v prostorách FHS UTB ve Zlíně (budova U18) a v jejím blízkém okolí (park).

Děti (7–15 let) ve skupinách povedou studentky, budoucí všeobecné zdravotní sestry, pod dohledem akademických pracovníků Ústavu zdravotnických věd. Pro účastníky této akce je zdarma zajištěn pitný režim, svačiny a teplý oběd. Bližší pokyny k organizaci vám budou zaslány na e-mail po přihlášení dítěte, a to minimálně 10 dnů před zahájením akce. V každém případě plánujeme herní aktivity, proto je děti vhodné vybavit pohodlnou sportovní obuví a oblečením.

Přihlášky zašlete prosím nejpozději do 30. 6. 2023 na uzv@fhs.utb.cz.

Těšíme se na setkání s vašimi ratolestmi!