Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
FMK

Dvacet let Fakulty multimediálních komunikací

Už dvacet let vychovává Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně talentované designéry, fotografy, filmaře a marketingové specialisty. Kulaté výročí oslaví fakulta na začátku nového semestru. Co všechno nebude chybět na podzimních oslavách?

Výstava Dvacet let FMK představí práce studentů napříč lety i ateliéry na FMK. Výstava se bude odehrávat na dvou místech – první, retrospektivní část zaměřená na minulost fakulty, nazvaná THE BEST OF, se odehraje v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně. Druhá část výstavy s názvem FOR FUTURE bude připravena v univerzitní galerii G18, kde ukáže, jakými projekty se fakulta zabývá nyní a kam svou činností směřuje. Vernisáž výstavy se odehraje v úterý 20. září 2022.

Pro všechny absolventy chystá fakulta HOMECOMING FMK, který propukne v pátek 23. září 2022. Během dne mohou absolventi nahlédnout do svých bývalých ateliérů na obou fakultních budovách a setkat se se svými spolužáky, pedagogy a nahlédnout pod pokličku současné studentské tvorby. V pozdějších hodinách pak nebude chybět pořádný večírek před budovou U4 na adrese Univerzitní 2431.

Další program chystá fakulta i pro současné studenty a zaměstnance fakulty. Zároveň připravuje slavnostní galavečer, na kterém ocení významné osobnosti FMK v posledním desetiletí.

Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně byla založena 1. ledna 2002. Přijeďte s námi oslavit dvacáté narozeniny naší jedinečné fakulty.

Fakulty a součásti

Zavřít