FHS

Fakulta předala výtěžek z Dobročinného bazaru a Vánoční hvězdy

V uplynulém týdnu proběhly na půdě Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně dvě tradiční předvánoční akce, kterými zaměstnanci i studenti univerzity přispěli na dobročinné účely celkovou částkou ve výši 55 850 Kč.

23. a 24. listopad 2022 byly na FHS ve znamení pomoci potřebným. Dobročinnému bazaru se díky všem zúčastněným podařilo získat na podporu klientů neziskové organizace Dotek částku 21 090 Kč, přičemž 5 000 Kč tvořil výtěžek z Coffee Expresu a částkou 700 Kč přispěli studenti v Adventní kavárně.

Fakulta humanitních studií zároveň děkuje všem zaměstnancům i studentům UTB ve Zlíně, jež se zapojili do charitativní sbírky Vánoční hvězda. Zástupci fakulty věnovali výtěžek z akce organizaci Šance. Pro potřeby dětí, které se léčí na Hemato-onkologickém oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci, byla díky sbírce Vánoční hvězda shromážděna částka 34 760 Kč.

Obě akce se jako vždy setkaly s velkým ohlasem, a proto se již nyní těšíme, že budeme moci prostřednictvím bazárku i charitativní sbírky Vánoční hvězda pomoci i v příštím roce.

Děkujeme, že s námi pomáháte!