utb

Galavečer UTB

Galavečer se přizpůsobil momentálním podmínkám. Veškerá propagace, nominace a hlasování probíhají on-line. Zda proběhne finálový večer, není v tuto chvíli jasné. Avšak nominovat a vybrat toho nejlepšího studenta můžeme i z bezpečí našich domovů.

Proto neváhejte a nominujte své kandidáty na www.galavecer.utb.cz! Připomínáme, že zbývá už jen pár dnů, termín je 22. března 2020.

Hlasovat pro svého favorita pak máte možnost až do 29. března 2020.

Kdy jindy než v těžkých a krizových situacích je třeba se vzájemně podporovat a motivovat? Právě v těchto dnech nabývá Galavečer UTB na významu, více než kdy předtím. Galavečer vždy představoval ty nejlepší z řad studentů, zveřejňoval jejich příběhy a činy, které byly pro ostatní inspirující. Samotné ocenění každého výherce povzbudí v jeho práci a dodá mu motivaci, aby v ní pokračoval. I přes aktuální situaci tedy nezapomínáme na studenty, kteří v nějaké činnosti vynikají a snaží se být prospěšní ostatním. Pomozte nám je najít a ocenit!