utb

Hodnocení spokojenosti zaměstnanců

Vážené kolegyně, vážení kolegové, od konce září máte možnost zapojit se do dotazníkového šetření týkajícího se pracovních podmínek a spokojenosti zaměstnanců naší univerzity.

Dotazník, který dorazil do Vašich emailových schránek, je zcela anonymní. Jeho záměrem je zjistit obecné trendy, které v oblasti spokojenosti, hodnot a motivace na UTB ve Zlíně panují, a tyto trendy následně dlouhodobě sledovat.

Budeme velmi rádi, když se do hodnocení zapojíte a vyplněním krátkého dotazníku přispějete k získání zpětné vazby. Výsledky šetření budou použity k nastavení budoucí personální strategie a odstranění nedostatků, které zaměstnance naší organizace trápí.

Předem Vám velmi děkujeme, že se do tohoto šetření zapojíte, a budeme se těšit na Vaše odpovědi.