Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
Soutěž

Ideathon UTB 2022

Ve dnech 29. a 30. listopadu 2022 se uskuteční druhý ročník soutěže Ideathon UTB, která propojuje studenty Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Ti navrhují pomocí design thinkingových metod a inovativních postupů řešení zadaných výzev.

Jaké výzvy nás v tomto roce zajímají? Rok 2022 je rokem evropského předsednictví a zároveň Evropským rokem mládeže. Proto letošní témata výzev budou zacílena právě na mladé lidi a zároveň musí mít společenský dopad pro Zlínský kraj či město Zlín, jeho obyvatele a okolí. O tématech můžou hlasovat studenti UTB do 31. října 2022. Do dotazníku se přihlásí prostřednictvím školního e-mailu.

Na začátku listopadu 2022 oznámíme 5 vybraných témat, která budou v rámci Ideathonu UTB zpracovávána. Zároveň chceme, aby řešená témata byla po po skončení Ideathonu implementována – studenti zajistí zpracování, instituce financování a realizaci.

Součástí Ideathonu budou pro studenty připraveny bezplatné workshopy o design thinkingu, storytellingu, Lean Canvas a týmové práci. Přidejte se na facebookovou událost, kde najdete aktuální informace o soutěži.

Ideathon UTB pořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s TIC Zlín a agenturou CzechInvest.

Jak vypadal první ročník Ideathonu UTB se můžete podívat v aftermovie z loňského roku.

Fakulty a součásti

Zavřít