utb

International Festival na UTB

V úterý 10. dubna 2018 se na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně konal již pátý ročník International Festivalu, který nabídl bohatý program jak českým, tak zahraničním studentům. Tato akce se koná pravidelně v rámci celouniverzitní akce International Week.

Do organizace International Festivalu byli zapojeni také zahraniční studenti, kteří do Zlína přijeli studovat na jeden semestr nebo zde studují v rámci akreditovaných studijních programů v anglickém jazyce. Řada z nich si pro české studenty připravila různé soutěže a zajímavosti spojené se svoji zemí, kulturou a tradicí. Kromě toho si také připravili tradiční jídla a speciality. Čeští studenti a zaměstnanci univerzity tak měli jedinečnou možnost ochutnat cizokrajnou kuchyni.