diskuse

Jiří Rusnok, Tomáš Salomon – Jak zajistit stabilitu důchodového systému

V pondělí 27. 2. 2023 od 10 hodin ve Wichterleho sále Fakulty managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně (Mostní 5139) budou společně se studenty a návštěvníky diskutovat dvě výrazná jména tuzemské ekonomiky. Pozvání přijal bývalý guvernér ČNB a poradce představenstva pojišťovny Allianz Jiří Rusnok a generální ředitel České spořitelny Tomáš Salomon.

Diskutovat se bude o aktuálním a rezonujícím tématu: českém důchodovém systému, jeho udržitelnosti a stabilitě do nejisté budoucnosti. ? Řeč bude o nadcházejících výzvách i faktorech, které budou tuzemský důchodový systém ovlivňovat i o potřebě důchodové reformy. ?

❗️ V případě vysokého zájmu bude akce z kapacitních důvodů před začátkem přesunuta do Auly Academia centra na FaME.

Více informací na Facebookové události diskuze.