utb

Máme milion!

Ne, sportku jsme bohužel nevyhráli, ale za to si můžeme datum 8. 4. 2021 zapsat do diářů jako den, kdy se nám poprvé v historií UTB podařilo překonat hranici 1 milión zhlédnutí u jednoho videa na sociální sítí YouTube.

Není obvyklé, aby videa českých vysokých škol dosahovala tak vysokých čísel a o to víc z toho máme radost! Kulatého miliónu dosáhl náš poslední spot s názvem Začni jinak za necelé čtyři měsíce. Video je součástí velké náborové kampaně UTB, která vznikla ve spolupráci s agenturou BRANDMARK BOUTIQUE a o produkci se postarala společnost Bumerang Film, jejíž tým z velké části tvoří právě absolventi naší univerzity. Jsme rádi, že se vám video líbí a pokud jste ho ještě neviděli, tak je nejvyšší čas to napravit!