podnikání

Nastartuj podnikání s programem Můj první milion

Máš nápad a chceš začít podnikat? Nevíš jak dál se svým produktem nebo službou? Akcelerátor Můj první milion ti pomůže udělat první krok a rozjet tvůj byznys naplno.

Cílem akceleračního programu Můj první milion je nasměrovat tě na reálný byznys, poskytnout ti exkluzivní kontakty, investora, podílet se na tvém růstu a podpořit tvoje zviditelnění. Nástroje máme prvotřídní: zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších!

Vysokoškoláci, středoškoláci i kdokoli z veřejnosti – každý se může přihlásit. Podstatou akceleračního programu je zpracování podnikatelského záměru a jeho rozvoj za pomoci našich mentorů. Koho že? Úspěšných podnikatelů i odborníků nejen ze Zlínského kraje.

Deadline pro přihlášení do akcelerátoru je 16. 2. 2020, v průběhu února 2020 porota vybere top 10 záměrů, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi intenzivních týdnů nabídne odborné workshopy a konzultace od zkušených mentorů. Prohloubí vaše znalosti obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení projektů, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také vaše prezentační dovednosti. Posune vás od myšlenky ke skutečnému byznysu a naučí vás poprat se s překážkami, s nimiž se můžete na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vzejdou 3 nejlepší, kteří si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun.

Registrovat se můžeš už teď na www.mujprvnimilion.cz.