majales

Organizátoři Majálesu UTB myslí na potřebné

Majáles UTB se každoročně koná zdarma a přivádí do Zlína známé i neznámé hudebníky. Letos ve svém line-upu uvede ty největší hvězdy současnosti. Zdravotníci a pečovatelé jsou ti, kterým letos bude patřit potlesk. Tedy alespoň virtuální. Na majáles budete letos poprvé potřebovat placenou vstupenku, a to i přesto, že se neuskuteční.

Že se pořadatelé nezbláznili, vysvětluje manažer akce Adam Utíkal: “Studentská unie UTB navázala spolupráci s Fakultou technologickou UTB, která bojuje všemi svými prostředky proti koronaviru. Chtěli jsme jim nějak pomoci, když už nemůžeme letos uspořádat naši akci, a proto jsme přišli s kampaní #NejduNaMajáles.”

Kup si vstupenku, nechoď na Majáles a pomáhej, taková je myšlenka. Koupí vstupenky totiž přispějete na výrobu ochranných štítů na Fakultě technologické UTB ve Zlíně. Ty by mohly výrazně pomoci zdravotníkům a pečovatelům v boji s koronavirem. Celá vybraná částka půjde na výrobu těchto ochranných štítů a jejich následnou distribuci do institucí, které je nutně potřebují.

Vstupenky se prodávají ve třech variantách. Základní verze BASIC lístku za 59,- zabezpečí dva štíty pro skvělý duet zdravotních sester. Pokud chcete být štědřejší a vždy jste si přáli být VIP, je tady verze za 139,-, která odpovídá zhruba pěti štítům pro doktorský kvintet. Poslední varianta, GOLDEN VIP za 420,- znamená vybavení celého orchestru pečovatelů.

K tomu aby všichni zdravotníci a pečovatelé mohli dále hrát, potřebují kvalitní ochranné pomůcky.

Celou akci pořádá Studentská unie UTB za podpory Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a ve spolupráci s Fakultou technologickou UTB a online portálem GoOut.

Více informací najdete na webu majales.utb.cz a na Facebooku Majáles UTB Zlín.