studium

Poznej UTB a využij při studiu všechny žolíky!

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně zahajuje nový akademický rok. Jedním z jejích cílů je podpořit své studenty v osobním a profesním rozvoji – a právě v rámci tohoto úsilí navštíví několik organizací UTB všechny fakulty univerzity, aby představili studentům své činnosti a možnosti, jak jim mohou pomoci v různých oblastech.

Cílem setkání je poukázat na možnosti, které mohou studentům otevřít bránu k rozvoji jejich kreativity a potenciálu. Baví vás práce s 3D tiskem nebo vás láká studium v zahraničí? Plánujete začít s podnikáním již při vysoké škole či chcete vědět, jak správně napsat CV? Nacházíte se v tíživé životní situaci a potřebujete pomoci? Na vše získáte odpověď.

Hana Záhorovská z univerzitního Job Centra k tomu dodává: “Název akce ‘Poznej UTB a využij při studiu všechny žolíky!’ je metaforou pro všechny možnosti, které studenti mají k dispozici během svého studia na UTB. Chceme, aby studenti věděli, že mají k dispozici mnoho ‘žolíků’ v podobě podpůrných organizací zřízených při UTB, které jim mohou pomoci v různých oblastech jejich života a kariéry.”

Představení organizací se koná v čase 8:00–12:00 hodin, vždy ve vestibulu jednotlivých fakult. Kromě informací budou pro studenty připraveny i soutěže o merch UTB a malé občerstvení.

V rámci akce vám svou činnost a nabídku služeb představí:

Termíny, kdy se s námi potkáte na vaší fakultě:

• 19. 9. FHS (U18)
  • 20. 9. FAME (U2)