UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zlín Film Festival

Pozvánka na konferenci Bezpečně na netu …

Srdečně Vás zveme na konferenci „Bezpečně na netu …“, která proběhne v rámci doprovodného programu ZLÍN FILM FESTIVALU 28. května 2019 ve velkém kongresovém sále Interhotelu Moskva ve Zlíně.

Konference volně navazuje na XX let pořádání seminářů Dítě v krizi. První ročník semináře Dítě v krizi proběhl v Praze, všechny další pak již ve Zlíně. Letošní rok je tedy XX. rokem, kdy bude daná akce součástí doprovodného programu ZLÍN FILM FESTIVALU.

Po XX. letech se mění forma této vzdělávací akce, při zachování obsahu ochrany a bezpečí dětí, v letošním roce se zaměřením na ochranu a bezpečí dětí ve virtuálním světě.

Těšíme se na setkání s Vámi.

PaedDr. Lenka Kubrichtová, jednatelka KALOKAGATHIE (vzdělávací zařízení) s.r.o.
Martin Kožíšek, projektový koordinátor, CZ.NIC, z.s.p.o.

Poznámka

Lektoři a hosté konference se neregistrují, pouze zájemci o účast. Konference je bez účastnického poplatku, ubytování a stravování si zajišťují účastníci sami. Konference není akreditovaná MŠMT ČR v rámci DVPP, pro účastníky bude připravené potvrzení o účasti.

Fakulty a součásti