jazykové kurzy

Prázdninová angličtina

Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně nabízí pro děti zaměstnanců univerzity, ale i pro děti z řad veřejnosti intenzivní kurzy anglického jazyka vyplněné hrami, soutěžemi, či anglickou konverzací o tématech blízkých cílové skupině.

Na základě velkého ohlasu a poptávky jsme loňskou nabídku rozšířili na tři kurzy. Vaše děti se tak mohou těšit na kurz pro žáky šestých a sedmých tříd, kurz pro osmé a deváté třídy základních škol a kurz určený pro středoškoláky.

Týdenní kurzy jsou pro všechny, kteří si chtějí před začátkem nového školního roku zábavnou formou zopakovat, oživit, prohloubit a procvičit své znalosti anglického jazyka z oblasti gramatiky i slovní zásoby. Výuka bude také zaměřena na konverzaci a odbourání obav z mluveného projevu.

Důraz je kladen na komunikaci účastníků mezi sebou prostřednictvím komunikačních aktivit ve dvojicích i skupinkách.

Angličtina pro žáky základních škol

Angličtina pro středoškoláky