UTB International

Přijďte nasát jedinečnou atmosféru na International Festival

Nechte se zlákat směsí barev, chutí a vůní a stavte se na International Festivalu – jedinečné přehlídce cizích zemí a kultur připravené zahraničními studenty UTB. Akce se uskuteční v úterý 25. 4. od 10 do 14 hodin na rektorátu (U13) a těšit se můžete například na sladkou Francii, živelné Mexiko, exotický Vietnam nebo tradiční Ukrajinu. Během Festivalu rovněž proběhne soutěž o reklamní předměty a stylové oblečení UTB.

Součástí programu jsou také přednášky určené pro studenty i zaměstnance, kde načerpáte informace o možnostech získání stipendia na výjezd do USA či do Francie. Samozřejmě nebudou chybět jak zástupci Mezinárodního oddělení UTB s obecnými i praktickými informacemi jak vycestovat na studijní pobyt či pracovní stáž, tak i prezentace s osobními zkušenostmi studentů, kteří vyrazili do zahraničí. Setkáte se rovněž se studenty z ESN Zlín, od kterých zjistíte, jak se více zapojit do mezinárodního života na UTB.

Program přednášek v posluchárně 131/U13:

• 10:00 – Dawn Norris – University of Wisconsin, USA (EN)
  • 10:30 – Andrea Semancová – Komise J. W. Fulbrighta (CZ)
  • 11:00 – Luis Augendre – Campus France (EN)
  • 12:00 – Mezinárodní oddělení UTB (CZ)
  • 13:00 – ESN Zlín (CZ)

Podrobnosti o akci najdete na webových stránkách www.internationalfestival.cz a určitě sledujte událost na Facebooku.