studium

Proč studovat v kombinované formě studia?

Protože na sebevzdělávání, rozšiřování vlastních obzorů a získávání nových znalostí není nikdy pozdě. Dokonce ani tehdy, když od doby, kdy jste naposledy seděli ve školních lavicích, už uplynula pěkná řádka let.  Možná máte obavy, zda studium zvládnete a přemýšlíte, zda vám námaha, kterou budete muset vynaložit, za získání titulu z vysoké školy stojí.

My jsme přesvědčeni, že ano.

Vysokoškolské vzdělání nepochybně obohatí váš život v mnoha směrech. Dozvíte se spoustu nového, a pokud si vyberete obor, který vás skutečně zajímá, bude vás to i bavit a budete se učit rádi.

Je pravděpodobné, že si najdete mezi podobně naladěnými spolužáky přátele či pracovní kontakty.

Váš život se na čas promění, vystoupíte ze zajetých kolejí a naučíte se novým věcem.

Konečně si splníte dávné sny, které se vám nepodařilo realizovat v mladším věku. Stoupnete v očích svého okolí a získáte větší sebevědomí.

Naučíte se větší samostatnosti a sebekázni a budete mít jasný cíl, ke kterému budete směřovat.

Vlastnictví diplomu z vysoké školy vám určitě pomůže ve vaší kariéře. Budete lépe a snáze vykonávat svoji dosavadní práci, nebo třeba získáte vyšší a lépe placenou pozici, na kterou byste si dříve netroufali byť jen pomyslet.

Tak co, ještě váháte s přihláškou?