FHS

Profesor Pirk na Fakultě humanitních studií

Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně přivítá ve čtvrtek 20. října na akademické půdě vzácného hosta, kardiochirurga profesora Jana Pirka.

Milovník historických automobilů, pravidelný účastník běžeckých závodů, zejména toho nejznámějšího Praha – Běchovice, nově zvolený senátor, ale především špičkový kardiochirurg, emeritní přednosta Kardiocentra IKEM a spoluzakladatel Kardiocentra Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pan prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. vystoupí ve čtvrtek 20. 10. 2022 od 10.30 hodin v aule Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Přednáška pod názvem „Můj život s kardiochirurgií“ je určena všem studentům i zaměstnancům UTB, kteří mají zájem seznámit se s jeho profesí, životními zkušenostmi, poznatky a zážitky. Na závěr setkání bude samozřejmě prostor také pro diskuzi a případné dotazy.

Na organizaci přednášky spolupracuje s vedením FHS bývalý student marketingových komunikací Jan Svoboda, který by touto akcí rád započal tradici, jež studentům umožní blíže se seznámit s významnými osobnostmi z různých oborů lidské činnosti.