online událost

PwC Tech Juice – Digitalizace & Design

Další PwC Tech Juice, tentokrát na téma inovací, strategie, digitalizace a odvahy nejen ve světě designu. S lidmi, kteří dělají svět krásnějším a pohodlnějším místem na každém kroku.

Na koho se můžeš těšit?

• Petr Ložek, zakladatel Technology Consulting a řídící partner pro Consulting v PwC ČR
  • Richard Vodička z design studia Egoé
  • Eva Klabalová, designérka známá díky své značce KAVE
  • Václav Staněk, už všem známý zakladatel značky Vasky
  • Martin Lysoněk, ředitel pro digitalizaci ve společnosti HP Tronic
  • Adriana Knápková, prorektorka pro vnitřní a vnější vztahy Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

A o čem dalším budeme mluvit? O tom jak se mění svět byznysu a akademické prostředí v zlínském regionu. Našich hostů se budeme ptát na to, jaké technologie, inovace, strategie a mindset používají k tomu, aby posouvali své podnikání kupředu a dělali svět krásnějším a pohodlnějším místem na každém kroku.

Jak totiž řekl Tomáš Baťa: „Lidé se obávají neznáma, avšak bez odvahy ke změně není zlepšení, a tak není ani blahobytu!“

Tak co, přidáš se k nám? Online se můžeš k naší diskuzi přidat už 18. května 2021 od 16 hodin.

Aktuální informace také najdeš na facebooku události či na LinkedIn. Nebo se rovnou registruj tady.

Tvůj PwC Technology Consulting tým.