utb

Reprezentační ples UTB 2023

Dlouho očekávaný Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se po dvouleté odmlce uskutečnil 3. března 2023 v Kongresovém centru Zlín. Tématem celého večera byl „zimní bál“ a návštěvníky čekal bohatý program plný tance, skvělé hudby, jídla a samozřejmě tomboly.

Letošní ročník plesu se ikonicky uskutečnil v den narozenin architektky Evy Jiřičné, autorky Kongresového centra, jehož brány se návštěvníkům otevřely v 19 hodin. Se slavnostním otevřením se též začala vyřezávat socha do ledu, na které umělec pracoval po dobu plesu.

Hlavní program v sále byl zahájen tanečním vystoupením ZUŠ Zlín. Následně přivítala všechny návštěvníky moderátorka Lucie Borhyová, která je provázela celým večerem. K tanci hrála Prestige Symphony Orchestra, Prague Lounge Trio a kapela Frontmen. Jako hřeb večera vystoupili finalisté Česko Slovensko má talent Mirror Family. Plesovou atmosféru pak dokresloval cinkot skleniček a vynikající jídlo, o nějž se postarala Menza Zlín.

Na fotografie ze zimního bálu se můžete podívat v galerii.