utb

Rozsvícení vánočního stromečku

Srdečně Vás všechny zveme na letošní poněkud netradiční Rozsvícení vánočního stromečku z pohodlí domova, které se uskuteční v úterý 1. 12. 2020 v 16 hodin.

Právě  v tuto dobu Vás na Facebooku UTB nebo SU UTB přivítá rektor UTB prof. Ing. Vladimír Sedlařík, Ph.D., spolu s prezidentem SU Adamem Utíkalem. Doprovodný program je určen pro děti: připraveny jsou oblíbené vánoční dílničky, které budou tentokrát probíhat přes MS Teams. Můžete se také spolu s dětmi připojit k online povídání s Mikulášem, čertem a andělem.

Pokud se s Mikulášem chcete setkat online, registrujte se zde. Zvolte datum, vyberte si čas setkání a potvrďte rezervaci Vašim univerzitním e-mailem. Mikuláš už Vás poté sám kontaktuje a domluví se s Vámi na podrobnostech. Registrace je otevřená do pátku 27. 11. do 20:00.

Možnost sledování:

Rezervace Mikuláše a Vánoční dílničky:

Program vánočních dílniček:

• 17:00-17:30 Dopis pro Ježíška
  • 17:30-17:50 Vánoční kvíz
  • 18:00-18:30 Adventní kalendář
  • 18:30-18:50 Tanečky

K dílničkám si připravte: 5× A4 bílý papír (nejlépe tvrdý), obálku, nůžky, lepidlo, pravítko, pastelky, fixy, pero a něco na zdobení (samolepky, zubaté nůžky, třpytky…)

Věříme, že si naši univerzitní akci užijete i v této neobvyklé formě. Těšíme se na Vás!