FMK

Šestinásobný úspěch ateliéru Průmyslový design

Studenti ateliéru Průmyslový design Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně získali celkem 6 ocenění v prestižní soutěži Národní cena za studentský design.

Ocenění Dobrý studentský design získali Sabina Stržínková za designérský návrh židle Tammi, Maxmilián Jiří Blšták za konvičku Max a celoroční set pro krmení ptáků, Lucia Čmilanská za hračku pro děti Hraikai a František Dvořák za elektrický motocykl Kuberg Tauro.

Cenu ředitele Ústavu konstruování Fakulty strojního inženýrství VUT Brno získal rovněž František Dvořák za elektrický motocykl Kuberg Tauro a cenu studia ATAK Design obdržel Maxmilián Jiří Blšták s celoročním setem pro krmení ptáků.

Oceněné práce můžete shlédnout v rámci výstavy Nový (z)boží, která bude probíhat do 5. prosince 2019 v prostorách atria Fakulty architektury ČVUT v Praze.