akce

Seznamovák UTB 2023

Ahoj prváku! Blíží se ten vzrušující okamžik, kdy začneš svou vysokoškolskou cestu. A víš co? Není to jen o tom, jak si sestavíš rozvrh a vybereš předměty. Je to o vytváření nových přátelství, objevování studentského života a prožívání nezapomenutelných zážitků. Právě pro tyto momenty je tu Seznamováku UTB!

Zájezd propojující studenty všech fakult s nadupaným programem a zábavou, u které si budeš přát, abys na ni nikdy nezapomněl, a především kopou cenných informací do začátku studia. To vše pod vedením instruktorů – studentů vyšších ročníků ze Studentské unie UTB.

Nabízíme ti hned dva turnusy:

1. turnus: 21. 8. – 24. 8. 2023
  2. turnus: 28. 8. – 31. 8. 2023

Tak buď ready, registrace spouštíme již 14. července.

Na nic nečekej a přidej se k nám! Těšíme se na to, až tě poznáme a společně prožijeme parádní chvíle ještě před začátkem studia v malebném prostředí Kempu Ranč Bystřička.

Všechny potřebné informace včetně přihlášky najdeš na www.seznamovak.utb.cz.