su utb

Seznamovák UTB – nejlepší start do univerzitního života

Jubilejní 5. ročník Seznamováku UTB opět přivítal letošní prváky ze všech univerzitních fakult, aby je nechal okusit studentský život ještě před tím, než oficiálně zavítají do Zlína.

Seznamovák UTB už od svého vzniku pořádá a organizuje Studentská unie UTB spolu s Unií studentů v Uherském Hradišti. V rámci třídenního nabitého programu se studenti poznávají napříč všemi obory, “prolamují ledy”, soutěží v týmech v několika aktivitách a zároveň dostávají cenné rady a důležité informace z univerzitního prostředí.

Nové tváře i letos tradičně přivítal rektor univerzity prof. Vladimír Sedlařík i s jeho kolegy, kteří představili jednotlivé instituce působící pod UTB, jako je například Job Centrum nebo Akademická poradna.

Z pohledu účastníků i organizátorů jsou oba turnusy velmi vydařené a již nyní se můžeme těšit na další ročníky.