Soutěžte v online simulaci manažerských schopností

Společnost Unisim ve spolupráci s VŠPJ připravila soutěž v manažerské simulační hře s názvem “Rozehraj to jako manažer!”. Soutěže se mohou zúčastnit všechny české vysoké školy, které zaregistrují dvoučlenné studentské týmy reprezentující svou školu či fakultu.

Cílem soutěže je rozšířit studentům obzory, naučit je více o řízení firmy a porovnat své schopnosti s ostatními studenty vysokých škol. Nebudou chybět ani hodnotné ceny pro studenty a univerzitu. Více informací o soutěži najdete zde.

Soutěžní týmy můžete registrovat 5. 10. 2018. Základní online kolo proběhne v říjnu 2018, finálové kolo potom 8. listopadu v Jihlavě v prostorech VŠPJ.

Pokud jste student nebo pedagog UTB a máte zájem o účast v soutěži, napište nám prosím e-mail na digital@utb.cz.