sport utb

Sportovní aktivity na UTB

Výuka sportovních aktivit umožňuje studentům možnost výběru ze 30 druhů sportovních aktivit včetně sportovních kurzů jako je zahraniční lyžování, letní kurz či cyklokurz. V nabídce jsou tradiční i méně tradiční sporty jako například kendo, taijiquan nebo americký fotbal.

Sportuchtiví studenti se mohou navíc stát také členy Vysokoškolského sportovního klubu (VŠSK). Získaným členstvím ve VŠSK Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně si otvírají cestu ke sportování za zvýhodněných podmínek.

Navíc, pokud studenti chtějí reprezentovat UTB a vykazují sportovní úroveň na výkonnostní úrovni, mohou reprezentovat UTB např. na Akademických přeborech, Českých akademických hrách nebo na zahraničních soutěžích univerzit např. na podzim v Barceloně. Sportovní aktivity na UTB zajišťuje Ústav tělesné výchovy, který je součástí Fakulty managementu a ekonomiky.