akce

Strašidla obsadí Fakultu aplikované informatiky

Fakulta aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vás zve na nadcházející událost, která slibuje strašidelnou zábavu pro celou rodinu. Akce nazvaná “Fakulta strašidel – Po stopách mrtvé nevěsty” se uskuteční v pátek 3. listopadu 2023 od 16:00 do 20:00 hodin. Vítáme všechny zvídavé rodiny, které chtějí prožít vzrušující a nezapomenutelný večer.

Fakulta strašidel nabídne jedinečný zážitek v podobě tajemné únikové hry (escape room), při níž budou návštěvníci s pomocí našich strašidelných průvodců řešit hádanky, rébusy a hlavolamy. Každý, kdo přijde, se může těšit na vzrušující dobrodružství a možnost získat odměny.

Součástí večera bude také doprovodný program, který nabídne řadu aktivit pro celou rodinu, včetně soutěže o nejhezčí kostým, dovednostních her a hudebního doprovodu. Občerstvení zajistí Racoon Foodtrack (@racoon_foodtrack).

Fakulta aplikované informatiky se na chvíli stane místem, kde můžete předvést své kostýmy a prožít nezapomenutelné zážitky bez obav z nadměrného hororu. Tato akce je vhodná pro všechny věkové kategorie a slibuje zábavu a smích pro celou rodinu.

? Sledujte facebookovou událost akce Fakulta strašidel – Po stopách mrtvé nevěsty.